Про бібліотеку
      Цей структурний підрозділ є інформаційним і культурним центром освітнього закладу, який згуртовує навколо себе усіх користувачів: студентів, викладачів, співробітників.
      Саме тут можна знайти потрібний матеріал в книгах, а найновішу інформацію отримати із сучасних джерел за допомогою Інтернету. Тут зустрічаються зацікавлена цілеспрямована юність та великий, сповнений життям, досвід.
Сьогодні бібліотека коледжу – одна із найбільших серед бібліотек закладів освіти у місті Дніпрі. Загальна площа майже 570 кв. м, до її складу входять: абонемент, книгосховище, читальний зал на 70 посадкових місць.
Книжковий фонд нараховує близько 119 тисяч примірників навчальної,методичної, художньої та періодичної літератури.       Бібліотека співпрацює з Дніпровською обласною універсальною науковою та з іншими бібліотеками міста, бере участь у заходах міського і обласного рівнів.
      Читальний зал виконує функцію не лише затишного місця для самостійної роботи студентів, викладачів, а й протягом навчального року використовується для проведення різноманітних заходів: занять, олімпіад, брейн-рингів, літературно-музичних вечорів, зустрічей з письменниками, цікавими людьми.
      У бібліотеці наявна сучасна техніка: персональні комп’ютери, моноблоки, принтер, сканер, плазмовий телевізор для показу навчальних та тематичних матеріалів при проведенні заходів. Нові інформаційні технології дозволяють розширити сферу послуг: разом із традиційними надаються сервісні – користування Інтернет, запис інформації на електронні носії, сканування, копіювання. Облік книжкового фонду ведеться за допомогою автоматизованої системи «Ірбіс64».
      Працівники бібліотеки постійно поповнюють та удосконалюють електронну базу, систематизують сучасні інформаційні матеріали для освітньої, виховної та методичної роботи за напрямками: громадянське, національно-патріотичне виховання; екологічне виховання; правове виховання; студентське самоврядування; та виховання духовності особистості відповідно вимогам часу.
Колектив бібліотеки складається з чотирьох осіб:
  Карлова Людмила Яківна - завідувач біблітеки, стаж роботи 17 років;
  Воронова Марина Юріївна - бібліотекар І категорії, стаж роботи 37 роки;
  Брусяніна Любов Іванівна - бібліотекар І категорії, стаж роботи 38 рік;
  Палєніна Валентина Петрівна - бібліотекар І категорії, стаж роботи 20 років;
Це згуртований колектив однодумців, творчих особистостей, людей, закоханих у свою справу.
Всі вони докладають багато зусиль, щоб зробити бібліотеку сучасним інформаційним центром, йти в ногу з часом, задовольнити читацькі потреби, сформувати у користувача позитивне ставлення до бібліотеки як основного джерела інформації, культури та освіти.
Бібліотечний фонд регулярно поповнюється новими україномовними підручниками та навчальними посібниками з циклу загальноосвітньої підготовки та спеціальних дисциплін. У 2013 році фонд бібліотеки поповнився на 1650 нових підручників та навчальних посібників, які були безкоштовно надані Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти.
Добрими помічниками в роботі та навчанні є і періодичні видання, які щорічно підписує бібліотека.
Функції читального залу не зводяться лише до самостійної роботи користувачів бібліотеки, тут протягом всього навчального року проводяться різноманітні заходи:
 • бібліотечні уроки;
 • олімпіади;
 • брейн–ринги;
 • зустрічі з письменниками;
 • літературно-музичні вечори;
 • огляди літератури та літературні екскурсії.
Бібліотека є не тільки інформаційним, а й культурно-просвітницьким осередком коледжу.