Ти відкрив сторінку, де на тебе чекає інформація про різноманітне, сповнене щоденних цікавих і вагомих подій, життя студентського містечка Дніпропетровського індустріального коледжу.
      Щоденна турбота про творців майбутнього країни - про теперішніх студентів, про їх здоров'я моральне і фізичне - благородна справа і адміністрації, і викладачів, і студентського профкому. Тому таке цікаве і різноманітне життя молоді коледжу у вільний від навчання час. Кожен може знайти собі заняття до душі!

Для зміцнення здоров'я, волі, цілеспрямованості студентів протягом року постійно діють спортивні секції з баскетболу, плавання, атлетичної гімнастики, боксу, футболу, настільного тенісу, якими керують молоді енергійні спеціалісти, закохані у свою справу. У спартакіадах міста та області серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації постійні призери - наші плавці; призові місця посідає і футбольна команда коледжу.
Студентське життя нашого навчального закладу багате традиціями, спрямованими на виховання національної свідомості, громадської активності. Повагу до історії України, до її талановитого народу пробуджує і зміцнює у студентів І та ІІ курсів пошукова робота з народознавства. Її вінцем є квітневі звіти та заключний фестиваль, що буяє розмаїттям студентських виробів на традиційній виставці, звучить багатоголоссям народних пісень у виконанні майбутніх ливарників, прокатників, механіків, екологів, електриків, менеджерів…
Улюблені свята студентської родини День Учителя та День Студента. Буяють квіти в різнобарвних тематичних композиціях на честь учителів, а в день студентський забирає усіх у полон солодкий ярмарок, його пахощі та смак.
Кожного року на День Святого Валентина ми визначаємо найкращу пару закоханих у конкурсі "Ідеальна пара"; дівчата на Міжнародний День студентів змагаються за звання "Принцеса коледжу".
Наша справжня гордість - це команда КВК. Уже багато років вона посідає перше місце у районі серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
У коледжі є гарні традиції студентського самоврядування, особливо вони дієві у житті гуртожитку, де кожен з мешканців - повноправний господар свого життя. Наш гуртожиток - то затишний дім для юнаків та дівчат, що приїхали до нас на навчання звідусіль. Життя у ньому наближене до родинного зі своїми турботами, буднями та святами. Щороку воно особливо оживає під час огляду-конкурсу на кращу кімнату. Адже переможці обов'язково одержують винагороду.
Для того, щоб побачити на власні очі все, про що Ви прочитали, необхідно просто завітати до нас у коледж, обрати його своїм навчальним закладом і прожити незабутні чотири роки студентського життя у його стінах.