Директор коледжу
  Лагун Віктор Михайлович

  Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
  Закінчив Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту.
  У 2009 році закінчив магістратуру Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім.академіка Лазаряна та отримав кваліфікацію "магістр".
  Має відзнаки та нагороди: Грамота Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом (2016 рік); Почесна грамота Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів (2005 рік); нагрудні знаки Міністерства освіти і науки України "Відмінник освіти України", "Василь Сухомлинський", "Антон Макаренко" , Відзнака голови облдержадміністрації, Почесна відзнака голови Дніпропетровської обласної ради та інші відзнаки і нагороди.
  тел.: (056)788-99-00

  Заступник директора з навчальної роботи
  Корохова Алла Вікторівна

  Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
  Закінчила Дніпропетровський державний університет з відзнакою.
  Має відзнаки та нагороди: нагрудні знаки Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України», "Василь Сухомлинський"; Диплом лауреата районного конкурсу «Шануймося, Ленінці, ми ж того варті!» - 2010 року у номінації «Кращий представник у галузі освіти», розпорядження про занесення на Дошку Пошани Ленінського району.
  тел.: (056)788-99-00

  Заступник директора з навчально-виробничої роботи
  Агранович Вячеслав Романович

  Викладач.
  Закінчив Дніпропетровський гірничий інститут.

  тел.: (056)720-32-60

  Заступник директора з адміністративно-господарської роботи
  Кабак Василь Михайлович

  Викладач другої категорії.
  Закінчив Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут.
  Має відзнаки та нагороди: Грамота департамента освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації (2016 рік); Грамота за сумлінну творчу працю, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання учнівської молоді, досягнуті успіхи у виконанні завдань з реформування освітньої галузі Дніпропетровщини та з нагоди 75-річчя заснування коледжу.
  тел.: (056)788-99-00

  Головний бухгалтер
  Марченко Ольга Михайлівна

  Спеціаліст
  Закінчила Київський інститут народного господарства
  імені Д.С. Коротченка.
  Має відзнаки та нагороди: Грамота департамента освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації (2016 рік).
  тел.: (056)788-99-00