Директор коледжу
  Лагун Віктор Михайлович

  1957 року народження.
  Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
  Закінчив у 1982 році Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту за спеціальністю "Експлуатація залізниць", кваліфікація - інженер шляхів сполучень по експлуатації залізниць.
  У 2009 році закінчив магістратуру Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім.академіка Лазаряна та отримав кваліфікацію "магістр".
  Директор коледжу з 2005 року.
  Має відзнаки та нагороди: Грамота Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом (2016 рік); Почесна грамота Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів (2005 рік); нагрудні знаки Міністерства освіти і науки України "Відмінник освіти України", "Василь Сухомлинський", "Антон Макаренко" , Відзнака голови облдержадміністрації, Почесна відзнака голови Дніпропетровської обласної ради та інші відзнаки і нагороди.
  тел.: (056) 767-71-46

  Заступник директора з навчальної роботи
  Корохова Алла Вікторівна

  1961 року народження.
  Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
  Закінчила у 1983 році Дніпропетровський державний університет з відзнакою за спеціальністю «Електронні обчислювальні машини», кваліфікація - інженер-електромеханік.
  Заступник директора з навчальної роботи з 2000 року.
  Має відзнаки та нагороди: нагрудні знаки Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України», "Василь Сухомлинський"; Диплом лауреата районного конкурсу «Шануймося, Ленінці, ми ж того варті!» - 2010 року у номінації «Кращий представник у галузі освіти», розпорядження про занесення на Дошку Пошани Ленінського району.
  тел.: (056) 767-71-46

  Заступник директора з виховної роботи
  Бовсуновська Галина Олександрівна

  1986 року народження
  Спеціаліст ІІ категорії.
  Закінчила у 2009 році Дніпропетровський державний аграрний університет за спеціальністю «Механізація сільського господарства», кваліфікація - інженер механік.
  В.о.заступника директора з виховної роботи з 2017 року.
  тел.: (056) 767-71-46

  Заступник директора з навчально виробничої роботи
  Калашник Ольга Леонідівна

  1972 року народження.
  Спеціаліст вищої категорії,викладач-методист.
  Закінчила у 1994 році Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Обчислювальні машини комплекси, системи та мережі», кваліфікація - інженер-системотехнік.
  Заступник директора з навчально-виробничої роботи з 2003 року.
  Має відзнаки та нагороди: Подяка Міністерства освіти і науки України; Грамота за сумлінну творчу працю, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання учнівської молоді, досягнуті успіхи у виконанні завдань з реформування освітньої галузі Дніпропетровщини та з нагоди 75-річчя заснування коледжу.
  тел.: (056) 767-71-46

  Заступник директора з адміністративно-господарської роботи
  Кабак Василь Михайлович

  1949 року народження
  Викладач другої категорії.
  Закінчив у 1982 році Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво», кваліфікація – інженер будівельник.
  Заступник директора з адміністративно-господарської роботи з 2006 року.
  Має відзнаки та нагороди: Грамота департамента освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації (2016 рік); Грамота за сумлінну творчу працю, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання учнівської молоді, досягнуті успіхи у виконанні завдань з реформування освітньої галузі Дніпропетровщини та з нагоди 75-річчя заснування коледжу.
  тел.: (056) 767-71-46

  Головний бухгалтер
  Марченко Ольга Михайлівна

  1966 року народження
  Спеціаліст
  Закінчила у 1991 році Київський інститут народного господарства імені Д.С. Коротченка за спеціальністю «Облік контролю та аналіз господарчої діяльності», кваліфікація – економіст.
  Головний бухгалтер з 2010 року.
  Має відзнаки та нагороди: Грамота департамента освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації (2016 рік).
  тел.: (056) 767-71-49