Студенти Дніпропетровського індустріального коледжу здобувають знання, уміння, навички в трьох навчальних корпусах, у яких розташовані 66 кабінетів, 20 оснащених усім необхідним лабораторій.

Найкращі кабінети носять імена найкращих викладачів, що працювали в них. Це кабінети:
 • імені В. М. Бокатого - директора ДІТу з 1970 по 1982 р.,
 • імені М. Г. Саминського - викладача металургійних дисциплін,
 • імені С. М. Токарєва - директора ДІТу з 1991 по 2005 р.

 • Адже, тільки поважаючи і шануючи минуле можна з упевненістю дивитися в майбутнє.
  Усі дороги ведуть до Риму - говорить приказка. Усі дороги студентів індустріального ведуть до комп'ютерного центру. Тут з інтересом і задоволенням опановують вони теорію і практику основ інформатики і програмування в спеціалізованих аудиторіях і комп'ютерних класах.
  У коледжі є ще один привабливий для студентів куточок, без якого неможливе студентське життя. Це бібліотека з фондом близько 140 тис. книг, а особливо - затишний, комфортний читальний зал, де одночасно можуть пізнавати незвідане 70 чоловік.
  Світле місце, де переймаєшся безмежною повагою до першооснов - рідного дому, отчого порогу, життя і традицій наших предків - це Світлиця, музей народознавства, любовно і копітко зібраний і виготовлений власноруч студентами, їхніми батьками, викладачами. Сюди ми приходимо в дні народних свят, на тематичні уроки з української літератури, історії України.
  Комітет зі справ сім'ї і молоді коледжу з особливою увагою ставиться до студентів, що проживають у студентському гуртожитку. Місткість гуртожитку 120 чоловік. Тут систематично проводяться огляди на кращу кімнату.
  Дирекція коледжу всіляко піклується про те, щоб студенти сприймали гуртожиток на вулиці Мічуріна як свій другий дім.
  В учбових корпусах розташовані буфетні стійки з рум'яними пиріжками, соком, здобними булочками й іншою їжею, яка в незліченній кількості поїдається на перервах і після занять ласим до булочок і навчання студентством.
  А у вільний від навчальних занять час приваблює, оздоровлює і загартовує студентів оснащений сучасним устаткуванням тренажерний зал та один із кращих у місті басейн з чотирма плавальними доріжками, душовими, сауною. І, звичайно ж, величезний спортивний зал, у якому крім навчальних занять щодня із задоволенням тренується студентська молодь в різних спортивних секціях, а потім захищає честь свого учбового закладу на різноманітних змаганнях.
  Шанувальників музики, танцю, театру, пісні завжди радо чекають у сучасно оформленому й оснащеному актовому залі. Особливо в період проведення огляду-конкурсу студентських талантів і в дні улюблених свят усіх студентів.

  ФОТОГАЛЕРЕЯ

  Басейн