Матеріально-технічна база коледжу складається з трьох навчально-лабораторних корпусів, критого плавального басейну, гуртожитку. Освітній процес у коледжі забезпечують 34 лабораторії і 64 кабінета.
      Розвиток аудиторної бази коледжу, створення нових кабінетів і лабораторій здійснюється згідно з освітніми програмами спеціальностей та відповідно до перспективного плану розвитку коледжу, який передбачає оснащення аудиторій сучасним обладнанням, комп'ютерною технікою, технічними засобами навчання.
       З метою інтеграції традиційних форм подання навчального матеріалу з можливостями сучасних інформаційних технологій і технічних засобів навчання кабінети оснащені засобами аудіо-, відеотехніки.
      Коледж має: сучасні мультимедійні та інтерактивний комплекси, сучасні телевізійні екрани, які мають можливість підключення ноутбука, флеш-пам'яті або можуть приймати телевізійні передачі, які активно використовуються викладачами в освітньому процесі.
      Для самостійної роботи студентів та додаткової теоретичної підготовки у вільний від навчання час у коледжі є бібліотека, книжковий фонд якої складає 118 тисяч 700 примірників та читальний зал, розрахований на 70 посадкових місць. Основна частина примірників – це технічна література та підручники з загальноосвітніх дисциплін.
У читальному залі бібліотеки забезпечено доступ до Інтернет за допомогою безпровідної технології WI-FI.
      У коледжі працюють 6 комп’ютерних лабораторій. Лабораторії оснащені необхідною офісною оргтехнікою та периферійними пристроями: сканерами, принтерами, багатофункціональними пристроями, звуковими колонками, навушниками.
      Комп'ютерна локальна мережа коледжу об’єднує комп'ютерні лабораторії, структурні підрозділи та служби коледжу: бібліотеку, приймальну комісію, навчально-методичний підрозділ, службу по роботі з кадрами, бухгалтерську службу, які мають вихід до мережі Internet.
      З метою підвищення ефективності освітнього процесу та застосування нових інформаційних технологій у коледжі запроваджено пакети комп’ютерних програм «Ірбіс-32», «Деканат-С».
      У коледжі створена сучасна соціальна база, яка забезпечує належні умови для навчання, проживання і відпочинку студентів, для роботи викладачів, інших працівників, їх культурного дозвілля. Студентський гуртожиток –­ це дев'ятиповерхова будівля, яка знаходиться на прилеглій до корпусів коледжу території. Студентський гуртожиток розрахований на 286 місць.
      Спортивна база Дніпровського індустріального коледжу поєднує у собі спортивну, ігрову та тренажерну зали, плавальний басейн. У вільний від навчальних занять час приваблює, оздоровлює і загартовує студентів оснащений сучасним устаткуванням тренажерний зал та один із кращих у місті басейн з п'ятьма плавальними доріжками та душовими. І, звичайно ж, величезний спортивний зал, у якому крім навчальних занять щодня із задоволенням тренується студентська молодь в різних спортивних секціях, а потім захищає честь коледжу на різноманітних змаганнях.
Також Коледж має їдальню,у навчальних корпусах розташовані буфети.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Басейн