Відділення
Спеціальність
Група
Куратор
Металургії та менеджменту
Зав.відділення:
Ларчікова Ольга Геннадіївна

136"Металургія"(5.05040106"Обробка металів тиском")
М-18 Лункіна Катерина Василівна
ОТ-17-1 Кольба Ганна Миколаївна
ОТ-16-1 Пасько Ірина Рувімівна
ОТ-15-1 Стріляєва Світлана Миколаївна
136"Металургія"(5.05040201 "Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів")
ЛВ-15-1 Тігунцева Леся Іванівна
073"Менеджмент"(5.03060101 "Організація виробництва")
ОВ-18-1 Овечко Ганна В’ячеславіва
ОВ-17-1 Шаповалова Олександра Григорівна
ОВ-16-1 Михайліна Яна Євгенівна
ОВ-15-1 Овчаренко Аліна Володимирівна
Інженерної механіки,прикладної екології та соціальної роботи
Зав.відділення:
Мар'єнко Юлія Павлівна

133"Галузеве машинобудування"(5.05050205 "Обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств")
ТР-17-1 Неділько Лілія Анатоліївна
ТР-16-1 Меркулова Людмила Георгіївна
ТР-15-1 Дмитрієва Ірина Михайлівна
231"Соціальна робота"(5.13010101 "Соціальна робота")
СР-18-1 Солнишкіна Аліна Анатоліївна
СР-17-1 Глущенко Богдана Олександрівна
СР-16-1 Єршова Любов Петрівна
101"Екологія"(5.0410602 "Прикладна екологія")
ОА-18-1 Кокшинська Ольга Анатоліївна
ОА-17-1 Любченко Олена Володимирівна
ОА-16-1 Ангелевич Олена Анатоліївна
ОА-15-1 Ломтєва Оксана Олександрівна
Електротехнічне
Зав.відділення:
Грушева Юлія Леонідівна

141"Електроенергетика,електротехніка та електромеханіка"(5.05070101 "Монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій і енергосистем")
ЕС-18-1 Олейникова Юлія Олександрівна
ЕС-17-1 Воронцова Юлія Володимирівна
ЕС-16-1 Коротич Марина Григорівна
ЕС-15-1 Костинська Світлана Петрівна
141"Електроенергетика,електротехніка та електромеханіка"(5.05070104 "Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд")
МЕ-17-1 Шевченко Ганна Миколаївна
МЕ-16-1 Литвиненко Оксана Владиславівна
МЕ-15-1 Янова Вікторія Миколаївна
141"Електроенергетика,електротехніка та електромеханіка"(5.05070205 "Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів")
РЕ-18-1 Шевченко Юлія Володимирівна
РЕ-17-1 Желізняк Дарина Миколаївна
РЕ-16-1 Михалик Ганна Семенівна
РЕ-15-1 Тищенко Тетяна Олександрівна
Комп'ютерної інженерії
Зав.відділення:
Іваницька Тетяна Анатоліївна

123 "Комп'ютерної інженерія" (5.05010201 "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж")
КС-18-1 Кисіль Оксана Ігорівна
КС-18-2/11 Кузнецова Ольга Юріївна
КС-17-1 Ціпцюра Юлія Іванівна
КС-17-2/11 Мороз Людмила Іванівна
КС-16-1 Гаража Марина Олександрівна
КС-16-2/11 Маслакова Антоніна Валентинівна
КС-15-1 Марценюк Наталія Олександрівна
151 «Автоматизація та комп,ютерно-інтегровані технології» (5.05020201 "Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва")
ЕА-18-1 Саніна Тамара Дмитрівна
ЕА-17-1 Шеховських Лариса Валентинівна
ЕА-16-1 Лозова Світлана Вікторівна
ЕА-15-1 Авдієвський Дмитро Володимирович

Циклові комісії

Служби коледжу

служби коледжу
Служба (підрозділ) Керівник служби (підрозділу) Контактний телефон
Приймальна комісія Никіфоров Олександр Володимирович (056) 767-71-47
Навчально-методичний центр Федорова Любов Вікторівна (056) 767-71-46
Бібліотека Карлова Людмила Яківна (056) 767-71-46
Навчальна частина Лисюн Віта Олександрівна (056) 767-71-49
Підрозділ по роботі з кадрами Куценко Наталія Іванівна (056) 767-71-46
Бухгалтерська служба Марченко Ольга Михайлівна (056) 767-71-49
Господарський підрозділ Кабак Василь Михайлович (056) 767-71-46
Гуртожиток Мазур Надія Петрівна (056) 767-71-48
Басейн Рапацький Юрій Степанович (056) 767-71-46
Їдальня Тумарьова Валентина Леонідівна (056) 767-71-46